Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): Barscen, ur Bellmansportföljen, Fredmans Epistlar, 1984, signerad Peter Dahl samt PT, 42 x 58 cm

381247

2016-05-05