Nils Andersson olja

Nils Andersson olja
Nils Andersson olja
Nils Andersson olja
Nils Andersson olja
Nils Andersson olja
Nils Andersson olja

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NILS ANDERSON (1817-1865), Landskap med kor och får, signerad och daterad Nils Anderson 1856, olja på duk, 43x56 cm

381265

2016-05-09