Matgrupp 1900-talets andra hälft
2016-05-06
381277
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATGRUPP, 5 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålad, stoppad sitsat i rutig klädsel, bordets mått höjd ca 73, diameter 110, sitthöjd 44, 2 iläggsskivor vardera bredd ca 30 cm medföljer
Smärre ytskador