Ron Lior mapp Lior 5 "Lambretta"

Ron Lior mapp Lior 5
Ron Lior mapp Lior 5

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RON LIOR (född 1971), Lior 5, "Lambretta", signerad Lior, numrerad 16/250, serigrafi, 85 x 55 cm

381278

2016-05-06