Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅL, STEMCUP, ASK, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i emaljfärger, diameter 8,5-14, höjd 4-8,5 cm
Färgerna med smärre slitage, asken med spricka samt invändig beläggning
381284
2016-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här