Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BEN NICHOLSON (England, 1894-1982): Composition, pochoirtryck, omkring 1948, bladmått ca 30,2 x 23,5 cm
Skador: osignerad
Ej examinerad ur ram
381288
2016-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här