Einar Nerman teckningar

Einar Nerman teckningar
Einar Nerman teckningar
Einar Nerman teckningar
Einar Nerman teckningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR NERMAN (1888-1983), (2), porträtt av Jessie Baterman och Bennie Hale, blyertsteckningar, signerade och daterade -29, 22 x 15 cm

381294

2016-05-06