Klubbat för:
3 800 SEK
1 200 SEK
RUNE JANSSON (1918-2014), "Litet svart galler mot ljus fond, signerad Rune Jansson och daterad på baksidan 1961, olja på duk, 57x35 cm.
381296
2016-05-06