Rune Jansson, oljemålning

Rune Jansson, oljemålning
Rune Jansson, oljemålning
Rune Jansson, oljemålning
Rune Jansson, oljemålning
Rune Jansson, oljemålning
Rune Jansson, oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

1 200 SEK

RUNE JANSSON (1918-2014), "Litet svart galler mot ljus fond, signerad Rune Jansson och daterad på baksidan 1961, olja på duk, 57x35 cm.

381296

2016-05-06