Hallspegel med bord

Hallspegel med bord
Hallspegel med bord
Hallspegel med bord
Hallspegel med bord
Hallspegel med bord
Hallspegel med bord
Hallspegel med bord
Hallspegel med bord
Hallspegel med bord
Hallspegel med bord

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HALLSPEGEL MED BORD, 1900-talets mitt, märkt Svenska möbelfabriken, ek, total höjd 176, 100 x 35 cm

Bruksslitage

381297

2016-05-06