Spegel Karl Johan
2016-05-06
381302
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SPEGEL, 1800-tal, Karl Johan, fanérad i mahogny, delvis bronserad, ca 156x78 cm
Fanérskador, sprickor