Bojan vas samt hattställ

Bojan vas samt hattställ
Bojan vas samt hattställ
Bojan vas samt hattställ
Bojan vas samt hattställ
Bojan vas samt hattställ
Bojan vas samt hattställ
Bojan vas samt hattställ
Bojan vas samt hattställ

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOJAN, VAS, HATTSTÄLL, porslin, Kina, 1900-tal, 23-29 cm

Slitage, locket med nagg

381312

2016-05-05