Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SKÅLAR, ASSIETTER, ASKAR, 9 dlr, porslin, Kina, 18/1900-tal, varierande dekor samt storlek, diameter 8-17 cm
Zustandsbeschreibung
Nagg, skål med polykrom dekor med spricka
381318
2016-05-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner