Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BRICKOR, 3 st, 1900-talets början, plåt, bemålade, genombruten kant, längd ca 50-60 cm
Bruksslitage, Färgbortfall
381337
2016-05-06
Gör en kostnadsfri värdering här