Brickor 1900tals början

Brickor 1900tals början
Brickor 1900tals början
Brickor 1900tals början
Brickor 1900tals början
Brickor 1900tals början
Brickor 1900tals början

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BRICKOR, 3 st, 1900-talets början, plåt, bemålade, genombruten kant, längd ca 50-60 cm

Bruksslitage, Färgbortfall

381337

2016-05-06