Skåp, Swedish Modern, 1940-50-tal

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKÅP, Swedish Modern, 1940-50-tal, mahogny och ek, dörrarna med skuren dekor, invändigt med lådor och fack, höjd 183, 105 x 50 cm, smärre slitage

381354

2016-05-08