Väggpendyl

Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGPENDYL, empirestil, Rob Englund Stockholm, dekor av fabeldjur, förgylld, höjd ca 65 cm, nyckel finns

Slitage

381358

2016-05-05