Brickor och karott nysilver
2016-05-05
381366
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BRICKOR, KAROTT, nysilver, 5 dlr,1900-tal, dekor av blomsterslingor, största brickans mått ca 62x26 cm
Smärre slitage