Gunnar Zetterström - Stockholmiana

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Den röda bussen - Stockholm, signerad G. Zetterström, olja på pannå, 34,5x40 cm

381372

2016-05-06