Tallrikar Adams

Tallrikar Adams
Tallrikar Adams
Tallrikar Adams
Tallrikar Adams
Tallrikar Adams
Tallrikar Adams

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ADAMS, tallrikar, 12 st, England, flintgods, 1900-talets början, "Valentine Series 1840", brätte i relief med dekor i relief av rocailler, diameter ca 24 cm
PROVENIENS: Ellen Rasch Lindqvist

381374

2016-05-06