Hörnskåp gustaviansk stil
2016-05-06
381382
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖRNSKÅP, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, höjd 190, 95 x 58 cm, nyckel finns
Bruksslitage