STIG FYRING (1934-2015), Hötorget

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STIG FYRING (1934-2015), Hötorget med Fontänskulpturen Orfeusgruppen av Carl Milles framför Konserthuset , signerad och daterad Stig Fyring, 25 januari augusti 2000, blandteknik på duk, 300x200 cm

Ramad

381389

2016-05-07