Serveringsskåp

Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp
Serveringsskåp

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SERVERINGSSKÅP, 1900-tal, gustaviansk stil, grönbemålat, höjd 175, 120x50 cm

Bruksslitage

381402

2016-05-06