Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
CARL GUSTAF "KULA" FRISELL (född 1950): Skulptur, abstrakt formad torso, signerad och daterad Kula Frisell -94, numrerad 7/15, höjd inklusive sockel i svärtat ek, höjd ca 32 cm
Zustandsbeschreibung
381409
2016-05-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner