Carl Gustaf "Kula" Frisell

Carl Gustaf
Carl Gustaf
Carl Gustaf
Carl Gustaf
Carl Gustaf
Carl Gustaf
Carl Gustaf
Carl Gustaf

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

CARL GUSTAF "KULA" FRISELL (född 1950): Skulptur, abstrakt formad torso, signerad och daterad Kula Frisell -94, numrerad 7/15, höjd inklusive sockel i svärtat ek, höjd ca 32 cm

Zustandsbeschreibung

381409

2016-05-06