Uppsats
2016-05-06
381410
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
UPPSATS, omkring 1900, Kina, fanérad med valnöt, invändigt svartlackerad, draghantag i rödlackerad metall, höjd ca 24 62x22 cm
Skador, slitage, lös dörr