Jacob Weidemann färglitografi

Jacob Weidemann färglitografi
Jacob Weidemann färglitografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JACOB WEIDEMANN (Norge, 1923-2001): Komposition, signerad och daterad Weidemann -85, färlitografi, ca 47 x 59 cm

381414

2016-05-06