Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1800-talets slut, nyrokoko, förgylld, krönet med Oscar ll:s siluett, fasettslipat glas, höjd ca 80 cm

Smärre slitage

381416

2016-05-06