Figuriner Neapel

Figuriner Neapel
Figuriner Neapel
Figuriner Neapel
Figuriner Neapel
Figuriner Neapel
Figuriner Neapel

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 2 st, porslin, märkta Neapel, puttisar, höjd ca 17 cm

Båda med lagningar och nagg

381438

2016-05-06