Gustav Skoglund

Gustav Skoglund
Gustav Skoglund
Gustav Skoglund
Gustav Skoglund
Gustav Skoglund
Gustav Skoglund

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GUSTAV SKOGLUND (1923-2003): Komposition, olja på duk, signerad, 64x79 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

381463

2016-05-08