Sune Alehammar

Sune Alehammar
Sune Alehammar
Sune Alehammar
Sune Alehammar
Sune Alehammar
Sune Alehammar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SUNE ALEHAMMAR (född 1922): Kungsbackaån, signerad, olja på duk, 60x71,5 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

381467

2016-05-08