Saltkar silver

Saltkar silver
Saltkar silver
Saltkar silver
Saltkar silver
Saltkar silver
Saltkar silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SALTKAR, 8 st, 1800-tal, silver med insats i pressglas, i originalschatull, spår av förgyllning, stämplade CG Hallberg samt R6 för 1895, höjd 3,5, 8,5x4,5 cm, schatullets mått höjd 7, 26x20 cm

381478

2016-05-06