Förfadersporträtt Kina

Förfadersporträtt Kina
Förfadersporträtt Kina

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AKVARELL, Kina, förfadersbild, akvarell på papper, omkring 1900, 134x94 cm

pappersskador

381486

2016-05-10