Hallbord ek

Hallbord ek
Hallbord ek
Hallbord ek
Hallbord ek
Hallbord ek
Hallbord ek
Hallbord ek
Hallbord ek

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HALLBORD, 1900-talets mitt, ek, två lådor, etikettmärkt G&T Hovmantorp, höjd 51, 60 x 130 cm

Bruksslitage

381487

2016-05-07