Samling nautica

Samling nautica
Samling nautica
Samling nautica
Samling nautica
Samling nautica
Samling nautica

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TUBKIKARE, FICKKOMPASS, KOMPASS, 18/1900-tal, maxlängd kikare ca 60 cm

Åldersrelaterat slitage

381490

2016-05-07