Carl Fredrik Vought
Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CARL FREDRIK VOUGHT (1795-1836): (2), kopior efter väggmålning på Rosersbergs slott samt kopia efter Rubens, monterade i runda förgyllda originalramar, a tergo med på skrift CF Vougt, diameter ca 67 cm
Krackelyr, ena tavlan med dukskada
381502
2016-05-07