Carl Fredrik Vought

Carl Fredrik Vought
Carl Fredrik Vought
Carl Fredrik Vought
Carl Fredrik Vought
Carl Fredrik Vought
Carl Fredrik Vought
Carl Fredrik Vought
Carl Fredrik Vought

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARL FREDRIK VOUGHT (1795-1836): (2), kopior efter väggmålning på Rosersbergs slott samt kopia efter Rubens, monterade i runda förgyllda originalramar, a tergo med på skrift CF Vougt, diameter ca 67 cm

Krackelyr, ena tavlan med dukskada

381502

2016-05-07