Skrivmaskiner
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVMASKINER, 2 st, tidigt 1900-tal, "The light running fox typewriter" samt annan portabel skrivmaskin, ena maskinen med skrivkula, båda maskinerna i originalschatull, mått ca höjd 15, 30x30 cm
Bruksslitage, möjligen inte kompletta
381504
2016-05-07