Glasskulptur

Glasskulptur
Glasskulptur
Glasskulptur
Glasskulptur
Glasskulptur
Glasskulptur
Glasskulptur
Glasskulptur

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GLASSKULPTUR, signerad och daterad Mirjana Kos-Frithiof, Steninge Slott 2003, höjd 14 cm

381512

2016-05-07