Hårkammar

Hårkammar
Hårkammar
Hårkammar
Hårkammar
Hårkammar
Hårkammar
Hårkammar
Hårkammar
Hårkammar
Hårkammar
Hårkammar
Hårkammar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÅRKAMMAR, 3 st., sekelskifte 1900, delvis med kinesiska stämplar, gulmetall samt klippta och monterade fjädrar samt stenar av glas, höjd ca 8-16 cm

Skador, bortfall, en sten senare

381517

2016-05-07