Evald Björnberg oljemålning

Evald Björnberg oljemålning
Evald Björnberg oljemålning
Evald Björnberg oljemålning
Evald Björnberg oljemålning
Evald Björnberg oljemålning
Evald Björnberg oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EVALD BJÖRNBERG (1895-1971) Kvinnlig modell på klippa, signerad och daterad E Björnberg 1937, olja på duk, ca 37x45 cm,

381527

2016-05-07