Elise Hallenborg oljemålning

Elise Hallenborg oljemålning
Elise Hallenborg oljemålning
Elise Hallenborg oljemålning
Elise Hallenborg oljemålning
Elise Hallenborg oljemålning
Elise Hallenborg oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELISE HALLENBORG (1846-82): Stig med kvinna, signerad och daterad EH-g-70, olja på duk, ca 32x25 cm, märkt atergo "Elise Hallenberg, inträdesprov till konstakademin"

Oramad, uppfodrad på pannå

381546

2016-05-07