Pelle Åberg Caféinteriör

Pelle Åberg Caféinteriör
Pelle Åberg Caféinteriör
Pelle Åberg Caféinteriör
Pelle Åberg Caféinteriör

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

PELLE ÅBERG (1909-1964): Caféinteriör, signerad Pelle Åberg, olja på pannå av papp, ca 54,5 x 45,5 cm

381563

2016-05-07