Carin Nilson skulptur

Carin Nilson skulptur
Carin Nilson skulptur
Carin Nilson skulptur
Carin Nilson skulptur
Carin Nilson skulptur
Carin Nilson skulptur
Carin Nilson skulptur
Carin Nilson skulptur
Carin Nilson skulptur
Carin Nilson skulptur

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARIN NILSON (1884-1973), skulptur, grönpatinerad brons, signerad och daterad Carin Nilson 1944, gjutarstämplel Otto Meyer fud, höjd ca 28 cm

381588

2016-05-07