Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGPENDYL, 1900-tal, gustaviansk stil, urtavla märkt Rob. Engström, träskuren dekor, förgylld, arabiska siffror, höjd ca 71 cm, uppdragsnyckel medföljer
381598
2016-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här