Väggpendyl gustaviansk stil

Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1900-tal, gustaviansk stil, urtavla märkt Rob. Engström, träskuren dekor, förgylld, arabiska siffror, höjd ca 71 cm, uppdragsnyckel medföljer

381598

2016-05-07