Skrin ask silver

Skrin ask silver
Skrin ask silver
Skrin ask silver
Skrin ask silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKRIN med lock, ASK med lock, låghaltigt silver, 1900-tal, rik reliefdekor med växter , asken med dekor av elefant, höjd 4, 13,5 x 8 cm resp höjd 5, diameter 7,5 cm, total vikt ca 360 g

Slitage

381605

2016-05-07