Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TALLRIKAR, TEKOPPAR, 3+1+2, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i Imari samt underglasyrblått, diameter 11-23 cm
Nagg, sprickor, lagningar
381622
2016-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här