Tallrikar, tekoppar, Kina

Tallrikar, tekoppar, Kina
Tallrikar, tekoppar, Kina
Tallrikar, tekoppar, Kina
Tallrikar, tekoppar, Kina

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIKAR, TEKOPPAR, 3+1+2, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i Imari samt underglasyrblått, diameter 11-23 cm

Nagg, sprickor, lagningar

381622

2016-05-07