Armringar och hänge silver

Armringar och hänge silver
Armringar och hänge silver
Armringar och hänge silver
Armringar och hänge silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARMRINGAR, 4 st, HÄNGE, silver, orientaliska, 1900-talets andra hälft, dekor av agater och onyxer, delvis förgylld graverad dekor, totalvikt 464 g

381645

2016-05-07