Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARMRINGAR, 4 st, HÄNGE, silver, orientaliska, 1900-talets andra hälft, dekor av agater och onyxer, delvis förgylld graverad dekor, totalvikt 464 g
381645
2016-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här