Skåp rokoko

Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, rokoko, betsad furu, mässingsbeslag, höjd 208, 146x52 cm

Slitage, kompletteringar

381647

2016-05-07