Kartställ

Kartställ
Kartställ
Kartställ
Kartställ
Kartställ
Kartställ
Kartställ
Kartställ
Kartställ
Kartställ

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARTSTÄLL, s.k. folio stand, Regency, 1800-talets första hälft, fanér i mahogny, på hjul, höjd 118, 89 x57 cm
PROVENIENS: Antikvariat Ateneum

Skador, delar saknas

381648

2016-05-07