Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KARTSTÄLL, s.k. folio stand, Regency, 1800-talets första hälft, fanér i mahogny, på hjul, höjd 118, 89 x57 cm
PROVENIENS: Antikvariat Ateneum
Skador, delar saknas
381648
2016-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här