String bokkhylla

String bokkhylla
String bokkhylla
String bokkhylla
String bokkhylla
String bokkhylla
String bokkhylla
String bokkhylla
String bokkhylla

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

NILS & KAJSA STRINNING, bokhylla STRING, 1960-tal, fanerad i gabon, 5 sektioner bestående av: 6 gavlar i grålackerad metall, två skåp med skjutdörrar, 32 hyllplan (7, djup 30, 25, djup 20 cm), höjd 180, djup 334, bredd 5 x 80 cm, originaletiketter/sigill på vissa delar, totalt 40 delar

Bruksslitage,något märke

381650

2016-05-07