String bokkhylla
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
NILS & KAJSA STRINNING, bokhylla STRING, 1960-tal, fanerad i gabon, 5 sektioner bestående av: 6 gavlar i grålackerad metall, två skåp med skjutdörrar, 32 hyllplan (7, djup 30, 25, djup 20 cm), höjd 180, djup 334, bredd 5 x 80 cm, originaletiketter/sigill på vissa delar, totalt 40 delar
Bruksslitage,något märke
381650
2016-05-07