Henry Rosengren Hansen sideboard

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HENRY ROSENGREN HANSEN, sideboard, Brande møbelindustri , Danmark 1960-tal, modell 38, jakaranda, bakom dörrarna hyllor och lådor, brännmärkt BM Made in Denmark, höjd 105, 225 x 47 cm, smärre slitage

381664

2016-05-10