Henry Rosengren Hansen sideboard
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
HENRY ROSENGREN HANSEN, sideboard, Brande møbelindustri , Danmark 1960-tal, modell 38, jakaranda, bakom dörrarna hyllor och lådor, brännmärkt BM Made in Denmark, höjd 105, 225 x 47 cm, smärre slitage
381664
2016-05-10