Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-tal, sengustaviansk stil, mahogny, fothylsor samt listverk i mässing, 3 lådor i sargen, läderklädd skiva, nyckel finns
Slitage, en dekordel skadad
381669
2016-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här